poniedziałek, 22 lipca, 2024
Aktualności

Konkurs KEEP CALM rozstrzygnięty!

Dziś poznaliśmy wyniki konkursu na plakat z cyklu KEEP CALM, który został ogłoszony w czasie epidemii koronawirusa. Miał on na celu pokazanie kreatywności uczniów, motywowanie i dodanie otuchy w czasach zdalnego nauczania.

A oto zwycięzcy:

I miejsce Beata Tyszkiewicz z kl.IB

II miejsce Sandra Kołodziejczyk z kl.ID

III miejsce Patrycja Szymańska z kl.I Bn oraz Szymon Bylicki z kl.I D

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za przesłane prace. Gratulujemy pomysłowości wszystkim uczestnikom konkursu.

Nasze podziękowania kierujemy także do sponsorów konkursu – firmy Lubelski Węgiel „Bogdanka” Spółka Akcyjna oraz Fabryki Kabli Elpar Sp. z o.o. Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy edukacyjnej, życzliwość oraz otwartość na nasze pomysły.

Beata Tyszkiewicz

Sandra Kołodziejczyk

Patrycja Szymańska

Szymon Bylicki

« z 19 »
Skip to content