piątek, 14 czerwca, 2024
Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Rozdanie świadectw w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Parczewie odbędzie się według harmonogramów przekazanych uczniom przez wychowawców klas. Prosimy stawić się po odbiór świadectwa o wyznaczonej godzinie i posiadać własny długopis celem podpisania odbioru świadectwa.

Podczas wizyty w szkole należy stosować się do Wewnętrznej Procedury Bezpieczeństwa w I LO w Parczewie zamieszczonej w zakładce COVID-19 naszej strony internetowej (wymagane są środki ochrony osobistej – maseczki i rękawiczki, dezynfekcja rąk).

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia. Wszystkim należy się solidny odpoczynek po tak trudnym i wyczerpującym okresie. Miejmy nadzieję, że 1 września  spotkamy się wszyscy zdrowi i radośnie powitamy Nowy Rok Szkolny 2020/2021 w murach naszego Liceum.

Skip to content