piątek, 19 lipca, 2024
Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca 2022r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Pogoda dopisała dlatego uroczystość odbyła się przed gmachem naszego liceum.

Pani dyrektor Beata Tryniecka podziękowała za wspólna pracę w ciągu tego pierwszego po pandemii roku, podczas którego mogliśmy na nowo, w pełni uczestniczyć w życiu szkoły. Przytaczając słowa starożytnego filozofa o tym, że „Wiedza może być drugim słońcem dla ludzi, którzy ją posiadają” podkreśliła zaangażowanie uczniów, którzy w minionym roku mieli szczególne osiągnięcia. Zwracając się do wszystkich zebranych, zwróciła uwagę na to, jak ważny jest odpoczynek i zadbanie o swój dobrostan po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki.

Były nagrody dla uczniów za ich osiągnięcia, podziękowania, życzenia dobrych wakacji, ale i pożegnania. Po pięciu latach pracy w naszym liceum, ksiądz Łukasz Kałaska został skierowany do posługi w katedrze w Siedlcach. W imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor pożegnała księdza Łukasza.

Podczas uroczystości głos zabrali także przedstawiciele Rady Rodziców oraz Starosta Parczewski Janusz Hordejuk, który wraz z Wicestarostą Arturem Jaszczukiem, zaszczycił nas swoją obecnością.

Mieliśmy także okazję posłuchać występu utalentowanego Mateusza Małafiejewa z klasy 2b. Na koniec przedstawiciele klasy 2d złożyli wszystkim życzenia niezapomnianych wakacyjnych wrażeń, inspirujących podróży i spotkań z ciekawymi ludźmi, radosnego odpoczynku, bezpiecznych szlaków, dobrej pogody i uśmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego przed wakacjami dnia w szkole.

            

Skip to content