wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Zakończenie roku klas maturalnych.

Pożegnanie absolwentów

W podniosłej atmosferze, w obecności dyrektorów szkoły Beaty Trynieckiej i Jerzego Świcia oraz wychowawców, nauczycieli i rodziców, a także młodszych koleżanek i kolegów, z murami naszej szkoły rozstali się tegoroczni absolwenci. Pożegnaniu towarzyszyły zarówno radosne, jak i wzruszające chwile.
Pani Dyrektor złożyła życzenia maturzystom i wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody za osiągnięcia w nauce oraz aktywność na rzecz szkoły. W imieniu trzecioklasistów, z podziękowaniami za lata nauki i kształtowania charakterów, wystąpił Igor Sternik – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w ubiegłym roku szkolnym. Na zakończenie uczennice Ola Krośko z klasy III dn i Katarzyna Żelazko z klasy II b zadedykowały odchodzącym uczniom refleksyjne piosenki.
Grono absolwentów I LO powiększyło się o 76 osób. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze oraz dostania się na wymarzone studia.

 

 

Skip to content