poniedziałek, 22 lipca, 2024
Aktualności

Dzień Chłopaka i Otrzęsiny klas pierwszych

1 października zostały zorganizowane w naszej szkole dwie uroczystości – Dzień Chłopaka i Otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klasy 3 dn przygotowali konkurencje, w których zmagali się reprezentanci poszczególnych klas. Polegały one m.in. na zaśpiewaniu przez chłopców fragmentu znanego przeboju, zjedzeniu cytryny bez skrzywiania się i wiązaniu krawata. Ta ostatnia konkurencja okazała się trudnym zadaniem, ale panowie wybrnęli z niego z uśmiechem i fantazją. Spośród chłopaków najlepiej zaprezentował się Albert Ziarek z klasy 2 a, natomiast wśród pierwszaków zwyciężyła 1 a zdobywając bon na wycieczkę ufundowany przez Radę Rodziców. Gratulujemy zwycięzcom, a pierwszoklasistów witamy w gronie pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

« z 13 »
Skip to content