sobota, 27 kwietnia, 2024

Konkurs I know America 2022

Serdecznie zapraszamy  wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie „I know America 2022.”

Uczestnicy konkursu „I Know America” sprawdzają swoją wiedzę w trzech etapach. Pierwszy to test jednokrotnego wyboru, drugi to esej na jeden z kilkunastu tematów. Autorzy najlepszych tekstów spotkają się w trzecim etapie, który odbędzie się w Warszawie lub online. Finaliści będą uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych z komisją złożoną z przedstawicieli Ośrodka Studiów Amerykańskich UW, Ambasady Stanów Zjednoczonych i Fundacji Wspomagania Wsi.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

• Indeksy na studia pierwszego stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
  • Miesięczny staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie. Stażysta dostanie też nagrodę pieniężną na dofinansowanie kosztów utrzymania w Warszawie.
  • Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy oraz książki.
  • Co roku grupa finalistów przyjeżdża do Warszawy i bierze udział w spotkaniu z dyplomatami z Ambasady USA oraz w wydarzeniach kulturalnych (jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna)

Rejestracja uczestników odbywa się na stronie konkursu –www.knowamerica.pl  do 28 października 2021 r.

Wszelkie niezbędne informacje, regulamin oraz harmonogram konkursu dostępne są na stronie:www.knowamerica.pl