piątek, 19 lipca, 2024
Aktualności

Piknik szkolny

W dniu 16 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Drugiego Śniadania. Z tej okazji odbył się na boisku piknik z udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli. Wspólnie spędziliśmy ten czas dzieląc się posiłkiem i biorąc udział w klasowym konkursie na najładniejszą śniadaniówkę. Celem akcji było promowanie zdrowego stylu życia, kreowanie dobrych nawyków żywieniowych, ukazanie korzyści, jakie daje drugie śniadanie, a także integracja uczniów. Wspólnie spędzony czas umilały nam występy naszej zdolnej młodzieży:

Występy muzyczne z udziałem:

 • Martyny Gomółki z kl.2Bn
 • Ani Czarnackiej z kl.2B

 • Ady Golec z kl. 2A

 • Eweliny Trubalskiej z kl. 2A

 • Igora Sternika z kl. 2A

 • Amelii Szczepańskiej z kl.2D

Występ taneczny:

 • Eweliny Trubalskiej z kl.2A

 • Kasi Kuflowskiej z kl.2B

 • Justyny Filipek z kl.2D

 • Doroty Filipek z kl.2D

 • Oli Ciok z kl.2Dn

Wydarzenie poprowadzili uczniowie Amelia Szczepańska i Dawid Czarnacki z kl.2D.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w wydarzeniu i przygotowanie zdrowych i pięknie wyglądających posiłków.

Organizatorem akcji była klasa 2D wraz z wychowawcą p. Anetą Brydą.

Skip to content