środa, 24 kwietnia, 2024

Walentynki i pomoc dla Jemenu

14 lutego 2020 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował  Walentynki.  Tego dnia dało się wyczuć wyjątkowo miłosną atmosferę. Między uczniami krążyła poczta walentynkowa, miłym słowem zostali obdarowani także nauczyciele naszego liceum.

Najważniejszą częścią obchodów walentynkowych była jednak zbiórka pieniędzy, które przeznaczone będą na głodujące dzieci z ogarniętego wojną Jemenu. Klasa IA wspólnie z Samorządem uczniowskim zorganizowała sprzedaż ciast, walentynkowych serduszek, róż, czekolad i lizaków. Akcja przeszła najśmielsze oczekiwania, prawie wszystko zostało sprzedane, a ostateczna kwota zebranych pieniędzy wyniosła 1490 zł. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, pokazaliście bowiem, że MIŁOŚĆ ma niejedno oblicze.

Przypominamy, że poszczególne klasy mogą wpłacać zebrane pieniądze do Pana Krzysztofa Wrońskiego (sala nr 10) do dnia 21 lutego 2020 r.