poniedziałek, 22 lipca, 2024
Aktualności

Etap powiatowy VII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Wzorem lat ubiegłych 10 października odbył się w naszej szkole  etap powiatowy VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy  o Zdrowiu Psychicznym – Parczew 2019. Skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Parczewskiego. W  etapie powiatowym olimpiady udział wzięło 11 uczniów z 4 szkół ponadgimnazjalnych.  Nasze liceum reprezentowali: Natalia Kalisz kl. IIId, Julia Osipiak kl. Id, Julia Izdebska  kl. Idn.  Uczennice pokonały 32 uczniów naszej szkoły  podczas w/w olimpiady na etapie szkolnym.

Natalia Kalisz uzyskała I miejsce na etapie powiatowym i będzie reprezentować Powiat Parczewski w dniu 24 października na etapie regionalnym.

Życzymy powodzenia!

« z 22 »
Skip to content