środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Rajd rowerowy klasy 1b

25 września klasa I B odbyła wycieczkę rowerową obejmująca zwiedzanie rezerwatu „Jezioro Obradowskie” oraz ścieżki edukacyjnej „Bobrówka”. Celem wycieczki było poznawanie walorów przyrodniczych regionu, promowanie aktywnego trybu życia i – przede wszystkim – integracja klasy.
Wyruszyliśmy sprzed szkoły o godzinie 9 bezpośrednio do rezerwatu „Jezioro Obradowskie”, gdzie zostawiliśmy swoje rowery i przeszliśmy kładką przebiegającą przez teren bagienny na pomost widokowy położony nad samym jeziorem, a następnie – ścieżką edukacyjną „Jezioro Obradowskie”. Następnie, po krótkiej przerwie, udaliśmy się dalej szlakiem rowerowym nad Bobrówkę. Na miejscu biwakowym zorganizowaliśmy ognisko klasowe i po posiłku wyruszyliśmy ścieżką rowerową edukacyjną „Bobrówka” przebiegającą przez las dookoła jeziora.

« z 4 »
Skip to content