środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

„I Know America 2020”

Zapraszamy uczniów szkół średnich w wieku 14-19 lat do wzięcia udziału w konkursie „I Know America 2020”. To już 17. edycja  konkursu.
Uczestnicy konkursu „I Know America” sprawdzą swoją wiedzę w trzech etapach. Pierwszy to test jednokrotnego wyboru, drugi to esej na jeden z kilkunastu tematów. Autorzy najlepszych tekstów spotkają się w trzecim etapie, który odbędzie się w Warszawie. Finaliści będą uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych z komisją złożoną z przedstawicieli Ośrodka Studiów Amerykańskich UW, Ambasady Stanów Zjednoczonych i Fundacji Wspomagania Wsi.
Do wygrania atrakcyjne nagrody:
 · Pięć indeksów na studia pierwszego stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (jedynym dodatkowym warunkiem jest zdana matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym z wynikiem minimum 50%, aby można było przyjąć, że dana osoba poradzi sobie ze studiami w języku angielskim).
·  Miesięczny staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie. Stażysta dostanie też nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł na dofinansowanie kosztów utrzymania w Warszawie.
·  Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy oraz książki.
 

Rejestracja uczestników odbywa się na stronie konkursu – www.knowamerica.pl – do 28 października 2019 r.

Skip to content