środa, 8 maja, 2024

Szkolna Akademia Finansów

Serdecznie zapraszamy do zapisu na indywidualne doradztwo  zawodowe, które odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w Parczewie w ramach programu Szkolna Akademia Finansów.
Może zastanawiasz się jaką ścieżkę kariery wybrać lub masz ciekawy pomysł na biznes?
A może chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o finansach osobistych?
 Weź udział w indywidualnym doradztwie zawodowym, spotkaj się i porozmawiaj z młodym, kreatywnym i doświadczonym trenerem.
Spotkania są całkowicie bezpłatne.
11.04.2019 i 12.04.2019
 trener będzie obecny na terenie Twojej szkoły, gotów by odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, pomóc i doradzić.
 Jak się zapisać?
Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://szkolnaakademiafinansow.nakiedy.pl
Pamiętaj wybrać grafik trenera, który będzie dostępny w Twoim mieście (przy nazwisku jest podana miejscowość, w której będzie trener). Liczba miejsc jest ograniczona, tylko 30 uczniów będzie miało okazję skorzystać z godzinnych indywidualnych doradztw.Nie czekaj do ostatniej chwili, zapisz się już dziś!
W ramach projektu w dniach 11-12.04.2019r. odbędą się również warsztaty, które zostaną  zostaną podzielone na dwie części:

Część I

• Produkty finansowe,
  • Oszczędzanie,
  • Kredyty, pożyczki i karty kredytowe,
  • Bezpieczna bankowość,
  • Systematyczne oszczędzanie,
  • Bankowość mobilna i płatności bezgotówkowe,
  • Firmy pożyczkowe i inne zagrożenia rynku finansowego.
Część II
  • Własna działalność gospodarcza
  • Sposoby pisania CV oraz listów motywacyjnych
  • Rozmowa rekrutacyjna.

Projekt jest organizowany przez Fundację Polska Przedsiębiorcza we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.