wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Otrzęsiny klas I

Nasze „Kociaki” w końcu zostały oficjalnie powitane przez starszych kolegów i koleżanki naszej szkoły.
Samorząd Uczniowski przygotował dla nich specjalne konkurencje: rysowanie z zasłoniętymi oczami portretu wychowawcy, przejście krótkiego dystansu w parze trzymając w ustach łyżkę na której leżało jajko, w jak najkrótszym czasie wykonanie swojego zdjęcia z Kopernikiem, łowienie jabłek w misce z wodą oraz śpiewanie tekstów z gazet do melodii znanych piosenek. Kandydaci na pełnoprawnych uczniów naszego liceum dzielnie przebrnęli przez te konkurencje, jednak najlepsi okazali się uczniowie klasy I b i w nagrodę otrzymali specjalny bon, który zagwarantował im „bezpieczny tydzień”.
Zwycięzcom gratulujemy raz jeszcze oraz witamy pierwszoklasistów w naszej szkole.

Skip to content