Mamy już za sobą pierwszy etap Konkursu Wiedzy o Irlandii. We wtorek 10 stycznia, 2017r. w zmaganiach konkursowych wzięło udział 27 uczniów z naszego liceum. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły także: Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie, Zespół Szkół w Milanowie, Gimnazjum w Dębowej Kłodzie, Zespół Szkół Publicznych w Sosnowicy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wVI Bialskim Konkursie Wiedzy o Kulturze i Historii Krajów Anglosaskich,

który odbędzie się 17 lutego , 2017r. o godz. 9.00 w Białej Podlaskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Dnia 1 grudnia 2016r. w Urzędzie Miasta w Parczewie odbyła się I Powiatowa Olimpiada
o Chorobach Zakaźnych, w której wzięły udział szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z powiatu parczewskiego.

Uczennica kl. IIe Sylwia Kotlińska otrzymała wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piękno Rosji". Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 14 listopada w ZSE i III LO w Chełmie. Praca naszej koleżanki wykonana była specjalną techniką - drobniutko zwijane ruloniki z bibuły, które utworzyły przepiękny obraz Świątyni Wasyla Błogosławionego w Moskwie. Praca bardzo się wszystkim podobała. Serdecznie gratulujemy Sylwii i życzymy dalszych sukcesów.

View the embedded image gallery online at: