środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Dzień Dziecka – FESTIVAL LAT 70.

W tym roku nasze święto przebiegało w klimacie lat siedemdziesiątych. Samorząd Uczniowski zorganizował wydarzenie pod nazwą  FESTIVAL LAT  70. Pomysł uczennicy klasy IId Sandry Kołodziejczyk na taką imprezę okazał się strzałem w dziesiątkę. Prowadzący zaprezentowali informacje, które wprowadziły nas w atmosferę lat siedemdziesiątych oraz przybliżyły kulturę i realia tego okresu.  Doskonałym  uzupełnieniem były piosenki z tamtych lat zaśpiewane przez szkolną grupę wokalną w składzie: Ewelina Trubalska, Ada Golec, Martyna Gomółka, Ania Czarnacka i Kasia Żelazko.  Wystąpił także zespół taneczny: Dorota Filipek, Justyna Filipek, Kasia Kuflowska, Ewelina Trubalska i Ola Ciok, który zaprezentował układ do znanych przebojów z lat 70 oraz porwał innych uczniów do tańca na świeżym powietrzu.

W tym wyjątkowym dniu odbył się także konkurs na najlepiej przebraną klasę w duchu tego okresu, a jego wyniki są następujące:1 miejsce zdobyła klasa Id, 2 miejsce – klasa IIan, a trzecie klasa IId.

Nagrody w konkursie oraz  pyszne lody ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

« z 48 »

Skip to content