wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

#ekologiczne święta ILO w Parczewie

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz troską o dobro naszej planety, w naszej szkole trwa projekt ,,ekologiczne święta”. Celem projektu jest połączenie zdrowego, ekologicznego trybu życia z tradycją świąt oraz zwyczajami naszego kraju. Już od wejścia naszą szkołę zdobią ekologiczne dekoracje. Główny hol rozświetla drewniana choinka, której inicjatorem była jedna z klas pierwszych o profilu biologiczno-chemicznym. Ponadto po raz kolejny odbędą się wigilie klasowe bez plastiku. Młodzież organizuje także zbiórkę używanych zabawek, książeczek, artykułów szkolnych w dobrym stanie dla dzieci z sąsiedniego przedszkola oraz z rodzin objętych opieką społeczną.

A cóż jeszcze się wydarzy, nikt nie wie…wszak to magiczny czas!

« z 6 »
Skip to content