środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Podsumowanie akcji „Pomoc dla ubogich”

W listopadzie w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności i chemii gospodarczej pod hasłem „Pomoc dla ubogich”. Działanie zostało zainicjowane przez uczniów klasy Id i trwało od 4 do 18 listopada 2019r. Młodzież z naszego liceum bardzo licznie włączyła się do akcji przynosząc żywność o długim terminie ważności ( mąka, cukier, ryż, kasza, kawa, herbata, makaron, olej, płatki śniadaniowe, słodycze, konserwy) oraz środki czystości (mydło, płyny czyszczące, żele myjące szampony). Dzieki zaangażowaniu i hojności  uczniów i nauczycieli naszej szkoły udało się stworzyć 10 paczek, które w tym tygodniu poprzez pracowników MOPSu trafią do najbardziej potrzebujących osób.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania za wrażliwość i otwartość na potrzeby innych.

Klasa Id oraz p. A Bryda

« z 11 »
Skip to content