wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

I miejsce Natalii Kalisz uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Parczewie

Kolejny sukces naszej uczennicy!

I miejsce Natalii Kalisz  uczennicy klasy IIId w VII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy
o Zdrowiu Psychicznym – Parczew 2019r.

24 października odbył się finał VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym – Parczew 2019r. Olimpiada jest  adresowana  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do testu na etapie regionalnym olimpiady przystąpiło 18 uczestników  z terenu Powiatu Parczewskiego, Powiatu Bialskiego, Powiatu Lubartowskiego, Powiatu Łukowskiego, Powiatu Ryckiego i Powiatu Włodawskiego. Wśród nich Natalia Kalisz uczennica naszego Liceum zdobywczynie I miejsca w etapie powiatowym olimpiady, który odbył się w naszej szkole. Natalia w finale olimpiady również zajęła I miejsce, uzyskała wysoki wynik, wygrywając przewagą 6 punktów w stosunku do drugiego miejsca. Stopień trudności tegorocznej olimpiady był bardzo wysoki. Natalia zwyciężyła kolejny rok z rzędu. Honorowy patronat nad olimpiadą objęli: Rzecznik Praw Obywatelskich,  Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty.

Uczniowie naszej szkoły uatrakcyjnili swymi występami podsumowanie olimpiady.

Gratulujemy Natalii sukcesu!

« z 15 »
Skip to content