piątek, 19 lipca, 2024
Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

W dniach 17 – 21 września odbędą się obchody jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę organizowane przez Zarząd Powiatu w Parczewie.

Pierwszy dzień jubileuszu rozpoczął się w naszej szkole podsumowaniem konkursu fotograficznego „Wolność kocham i rozumiem”. Celem konkursu było pokazanie, czym dla nas Polaków jest dzisiaj wolność w historycznym aspekcie jej odzyskania. W pracach fotograficznych uczniowie mieli pokazać, jak wyrażamy patriotyzm i jak okazujemy szacunek do narodowych symboli, historii i tradycji.

Do konkursu zostało zgłoszonych 15 zdjęć przez 7 uczestników. Komisja konkursowa w składzie: pani Anna Ignatowicz – kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Parczewskiego, pan Zbigniew Słowik – fotograf i pan Jerzy Świć – nauczyciel informatyki, postanowiła przyznać:

I Miejsce – Elizie Choroń z klasy III d,

II Miejsce – Wiktorii Leszcz z klasy I b

III Miejsce – Marzenie Mikitiuk z klasy III a

W obecności zaproszonych gości: pani Anny Ignatowicz, pana Janusza Zielińskiego Przewodniczącego Komisji Oświaty Powiatu Parczewskiego i przewodniczącego Rady Rodziców, pana Mirosława Kowalskiego dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz pani dyrektor Beaty Trynieckiej, nauczycieli i uczniów naszej szkoły; laureatom konkursu zostały wręczone nagrody ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole.

Na wystawę prac fotograficznych przybył pan Adam Domański Wicestarosta Parczewski, aby pogratulować zwycięzcom konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy zdjęć konkursowych znajdującej się w świetlicy naszego liceum.

konkurs fotograficzny
« z 9 »
Skip to content