sobota, 27 kwietnia, 2024

I miejsce w VI Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

W dniu Światowego Dnia Ochrony Zdrowia Psychicznego odbył się finał regionalny –VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym- Włodawa 2018.
Pierwsze miejsce zajęła uczennica naszego liceum Natalia Kalisz kl. IId, czwarte miejsce Eliza Choroń kl. IIId.
Olimpiada adresowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatów: bialskiego, lubartowskiego, ryckiego, parczewskiego i włodawskiego. Głównym celem olimpiady było poszerzenie wiedzy i wzrost świadomości w zakresie zdrowia psychicznego, a także wiedzy o konieczności wzmacniania pozytywnego potencjału zdrowotnego w zakresie zdrowia psychicznego.
Olimpiada składała się z trzech etapów – szkolnego, powiatowego i finału regionalnego, którego organizatorem w bieżącym roku był Powiat Włodawski.

Gratulujemy sukcesów