piątek, 26 kwietnia, 2024

Dzień Edukacji Narodowej

11 października w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Parczewie miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy II c przygotowali uroczystą akademię, podczas której złożyli najserdeczniejsze życzenia pracownikom szkoły. Młodzież okazała wdzięczność swoim nauczycielom za codzienne zaangażowanie, pomoc i wsparcie, a także życzyła sukcesów w pracy i satysfakcji z efektów swoich działań. Starosta Parczewski nagrodził Panią Dyrektor Beatę Tryniecką i Panią Profesor Małgorzatę Kowalik za pracę i szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Nauczyciele naszej szkoły otrzymali również nagrody z rąk Pani Dyrektor za osiągnięcia w pracy z młodzieżą.

Tak obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszym Liceum: