czwartek, 25 kwietnia, 2024

Szkolny Turniej w Układaniu Kostki Rubika

W piątek 16 lutego odbył się w naszym liceum Szkolny Turniej w Układaniu Kostki Rubika. Rywalizowało sześciu zawodników, z których każdy wykazał się niesamowitym refleksem, logicznym myśleniem i zdolnościami manualnymi. Daniel Siepsiak – kl. IIc, Dariusz Saweczko – kl. IId, Mikołaj Tkaczyk – IIIe, Hubert Sidor – IIIcd, Bartłomiej Olek – IIIe, Tomasz Przyczyna – IIIcd. Wyniki Turnieju są imponujące. Przeszły najśmielsze oczekiwania publiczności i zadziwiły wszystkich. Pokazały, że mamy w szkole prawdziwych mistrzów. Oto wyniki: 1 miejsce – Tomasz Przyczyna – średni czas: 12,06 sekundy, najlepszy czas: 9,59 sekundy!!! 2 miejsce – Bartłomiej Olek – śr.cz. 43,94″ najlepszy: 34,37″. 3 miejsce – Hubert Sidor – śr.cz.57,97″ najlepszy: 44,12″. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Turnieju. Życzymy dalszych sukcesów.

/kostka Rubika