piątek, 14 czerwca, 2024
Aktualności

Bieg Erasmus+ 2024, Europejski Tydzień Młodzieży

Hasło tegorocznego biegu to: Wspólnie dla demokracji!
W dniu 12 kwietnia uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Parczewie wzięli udział w VIII Biegu Erasmusa, organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży 2024.
Nasza drużyna to nie tylko biegacze ale również silna grupa kibiców zgromadzonych na trasie biegu. Atmosfera podczas biegu była pełna entuzjazmu i zaangażowania. Pogoda dopisała, młodzi biegacze rywalizowali między sobą oraz ustanawiali swoje własne rekordy. Wynik drużyny to łączna odległość pokonana przez 4 osoby w ciągu 60 minut. Udało się!!! Wszyscy ukończyli bieg uśmiechnięci i zrelaksowani. Dziękujemy wszystkim i czekamy na oficjalne wyniki. Bieg Erasmusa okazał się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także inspirującym doświadczeniem – zapraszamy do obejrzenia filmu (relacji) z tego wydarzenia:
Film
#BiegErasmusa #ErasmusDays

Skip to content