środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Salon Maturzystów i pokazy z fizyki – wycieczka do Lublina klas: 1C, 4AN, 4BN, 4DN.

19 września 2022r. uczniowie klas 1 C, 4AN, 4 BN i 4 DN pod opieką Pani Dyrektor – Beaty Trynieckiej oraz nauczycieli: Artura Michaluka, Anetty Weremczuk, Grażyny Czech, Anny Burzec, Bożeny Prokopiuk wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Lublina.
Uczniowie klas czwartych uczestniczyli w Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy na KUL.

Lubelski Salon Maturzystów 2022r – YouTube

W czasie, gdy tegoroczni maturzyści poznawali prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024 z udziałem przedstawicieli uczelni oraz brali udział w spotkaniach z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami maturalnymi w roku 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych (historia, fizyka, geografia, biologia, chemia) uczniowie klasy 1 C spacerowali po Starym Mieście oraz zwiedzali Lubelską Trasę Podziemną.
Po południu uczniowie klas 1 C i 4 BN na UMCS poznawali tajniki elektrostatyki, płynów, ruchu obrotowego oraz światła i oka w ramach 62. Pokazów z fizyki.

Galeria zdjęć:

Skip to content