wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Dzień Książki i Praw Autorskich

Z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich, który przypada 23 kwietnia, planujemy w naszej szkole przygotowanie Wystawy Książek Niezwykłych. Zachęcamy uczniów i nauczycieli do udziału w tworzeniu tej wystawy poprzez przyniesienie książek, które w jakiś sposób wyróżniają się spośród innych, mają swoją historię i warto je pokazać szerszej publiczności.

Można przynosić książki:

  • stare, a nawet bardzo stare;

  • wyróżniające się formatem i oprawą;

  • ciekawie wydane w językach obcych;

  • opatrzone dedykacjami i podpisami właścicieli i inne.

Prosimy o dostarczanie książek do 22 kwietnia do biblioteki szkolnej, a ich wystawa będzie prezentowana w holu szkoły na piętrze w dniu 25 kwietnia (następnie będzie przeniesiona do biblioteki).

Skip to content