środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Konferencja Check IT

W marcu startuje kolejna edycja jednego z największych, bezpłatnych wydarzeń informatycznych kierowanych do uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych – konferencja Check IT. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 14 i 15 marca i będzie okazją do poszerzenia wiedzy oraz zainteresowań z zakresu nowych technologii. W agendzie konferencji znajdują się także zajęcia dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych – Check IT Junior.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie www.checkit.lublin.eu, która rozpocznie się 1 marca br. o godz. 9.00. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje na temat konferencji, regulamin uczestnictwa oraz program znajdują się na stronie www.checkit.lublin.eu. Bieżące informacje udostępniane będą na wydarzeniu Check IT 2022 na portalu Facebook.

Zaproszenie dla szkół ponadpodstawowych z wojewodztwa lubelskiego_Check IT 2022

Skip to content