wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Wysoka zdawalność matury 2021 w naszym Liceum

W roku szkolnym 2020/2021 wszyscy uczniowie ostatnich klas ukończyli szkołę i przystąpili do matury.  Zdawalność egzaminów maturalnych w naszej szkole również w bieżącym roku, pomimo panującej pandemii koronawirusa i zdalnej nauki, wypadła bardzo dobrze i osiągnęła poziom 92,4%. Plasuje nas to wysoko w skali kraju gdzie średnia zdawalność wyniosła 74,5%, a w liceach – 81%. Wszyscy uczniowie, którym nie udało się uzyskać świadectwa maturalnego w sesji majowej nie zdali egzaminu z jednego przedmiotu i mają prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sesji sierpniowej, po której zdawalność w naszej szkole może wynieść 100%.

Wszystkim Absolewntom, którzy uzyskali świadectwo dojrzałości serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania indeksów na wymarzone studia, a za poprawiających trzymamy kciuki.

Skip to content