piątek, 19 lipca, 2024
Aktualności

Witajcie wakacje!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21

W miniony piątek, 25 czerwca, 2021r.  nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego. To był wyjątkowy  rok bo naznaczony pandemią  i kolejnymi miesiącami zdalnego nauczania,  trudny, wymagający  zarówno  od  naszych uczniów jak i nauczycieli – podkreśliła w swoim przemówieniu pani dyrektor Beata Tryniecka. Dodała, że wielu uczniom udało się  osiągnąć  sukcesy   nie tylko w nauce, ale  w wielu konkursach, rozwijaniu swoich pasji, a co najważniejsze  powoli zacząć  odbudowywać  relacje z rówieśnikami i nauczycielami. Dyrekcja podziękowała wszystkim za cały rok wytężonej pracy i wręczyła nagrody najlepszym uczniom.

Podczas uroczystości gościliśmy naszą Absolwentkę panią Annę Dunajewski. Pani Anna mieszka i pracuje obecnie w Stanach Zjednoczonych  wśród Polonii i tam kieruje Polską Szkołą im. Czesława Miłosza w Schaumburgu.   Dla pani Ani był  to  wzruszający powrót  do ukochanej szkoły, a dla naszej społeczności ważne spotkanie  z ciekawą osobą i zachęta do   realizacji swoich marzeń o przyszłości.

Jest nam niezmiernie miło, że  byli także pośród nas rodzice  naszych uczniów na czele z Przewodniczącym Rady Rodziców panem Robertem Makówką. Zaszczycili nas również swoją obecnością Przewodniczący Rady Powiatu  pan Janusz Zieliński, Starosta Parczewski Janusz Hordejuk i Wicestarosta Artur Jaszczuk.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

« z 56 »
Skip to content