piątek, 14 czerwca, 2024
Aktualności

Wielka Zbiórka Książek

Spieszymy poinformować, że dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji zbierania książek, które już przeczytaliśmy i możemy oddać potrzebującym. Zebrane książki zostaną przekazane beneficjentom Fundacji Zaczytani.org: szpitalom, placówkom opiekuńczo-wychowawczym, świetlicom wiejskim i środowiskowym, zakładom karnym.

Książki, którymi chcecie się podzielić z innymi możecie przynosić do specjalnego pudełka znajdującego się w bibliotece szkolnej. Mogą to być książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych spełniające kryteria:

  • zostały wydane po 2000 roku,
  • są napisane w języku polskim,
  • są nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie.

Akcja trwa do 11 października. Zapraszamy!

Uczniowie klasy II d z Wychowawcą

i Biblioteka szkolna

Skip to content