piątek, 24 maja, 2024
Aktualności

Konkurs Wymowy Angielskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Wymowy Angielskiej, który odbędzie się 27 marca 2020r. w Lublinie. Organizatorem tego konkursu jest Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS.

Uczestnicy konkursu przedstawiają jurorom i zgromadzonej publiczności krótkie wystąpienie w języku angielskim, które może przyjąć formę piosenki, wiersza, łamańca językowego, dialogu, referatu, żartu słownego, anegdoty, opowiadania, odczytania fragmentu książki, odegrania scenki z filmu itp. Ponadto, każdy z uczestników konkursu odczytuje przygotowany przez organizatora konkursu krótki tekst w języku angielskim, który jest nieznany uczestnikom konkursu oraz odczytuje 5 z 40 przysłów podanych w regulaminie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego.

233720-5-regulamin-konkursu-szkoly-ponadpodstawowe

Skip to content