piątek, 14 czerwca, 2024
Aktualności

KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły oraz uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z całego powiatu parczewskiego do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii, organizowanym przez nauczycieli języka angielskiego I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Parczewie.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

26 marca 2020r. ( etap pierwszy – liceum i szkoły podstawowe)

oraz

16 kwietnia 2020r. ( etap drugi – liceum)

23 kwietnia 2020r. ( etap drugi – szkoły podstawowe)

Podczas pierwszego etapu uczniowie będą rozwiązywali test wyboru z wiedzy o Wielkiej Brytanii w oparciu o załączone na naszej stronce internetowej pytania. W drugim etapie ósmoklasiści rozwiążą test leksykalno-gramatyczny, natomiast licealiści wygłoszą prezentacje na wybrane tematy związane z Wielką Brytanią.

Miło nam poinformować, że w konkursie wezmą też udział uczniowie z naszej szkoły partnerskiej z Czeskiego Cieszyna.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego.

Great Britain – regulamin

Wielka Brytania pytania

zał.1 karta zgłoszenia na konkurs Great Britain 2020

Skip to content