piątek, 14 czerwca, 2024
Aktualności

Co nam w duszy gra

„Co nam w duszy gra” – to niezwykły wieczór, podczas którego uzdolniona młodzież I LO dzieliła się swoim talentem z mieszkańcami Parczewa. To wyjątkowe poetycko – muzyczne spotkanie odbyło się 26 września. W wykonaniu uczniów naszego liceum mogliśmy podziwiać taniec, śpiew, grę na instrumentach oraz delektować się poezją autorstwa między innymi naszych kolegów. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych artystów z naszej szkoły. Po uroczystości ciężko było się rozstać. Do późnych godzin wieczornych trwały przyjacielskie rozmowy przy herbacie i ciastku. Ten magiczny wieczór sprawił, że młodzi artyści mogli podzielić się z publicznością swoją pasją, mieli okazję pokazać ile radości daje im to, co kochają. Licznie przybyła na koncert publiczność mogła się przekonać,  jak bardzo utalentowaną mamy młodzież. To niezwykłe spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Tak więc … do następnego razu!

Wiktoria Leszcz, kl. IIa

« z 8 »
Skip to content