wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Konkurs Wiedzy o Malcie – rozdanie nagród

Już po raz szósty nasze liceum było organizatorem konkursu dla miłośników kultury krajów angielskiego obszaru językowego. Tegoroczna edycja była poświęcona Malcie. Konkurs miał dwa etapy – w  pierwszym zadaniem uczestników było rozwiązanie testu dotyczącego Malty, natomiast w drugim – przygotowanie prezentacji na wybrany temat związany z kulturą tego kraju. Uroczyste  wręczenie nagród odbyło się  30 kwietnia 2019r.

A oto nasi zwycięzcy:

I miejsce – Celina Dąbrowska (1c)

II miejsce – Przemysław Kucyk (2d)

III miejsce – Alicja Bryguła (2e)

Wyróżnienia: Kacper Wąsowski ( 2e), Magdalena Czech (2e), Katarzyna Szwaj (3e)

Konkurs nie mógłby się odbyć bez  ogromnego wsparcia sponsorów. Nasze serdeczne podziękowania  kierujmy do SKOK-u im. Zygmunta Chmielewskiego – Oddział w Parczewie oraz Fabryki Kabli Elpar.

Jeszcze raz gratulujemy  wszystkim  uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom.

Zapraszamy za rok!

« z 11 »
Skip to content