poniedziałek, 22 lipca, 2024
Aktualności

Planowany strajk pracowników oświaty

Drodzy uczniowie i szanowni rodzice uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Parczewie

W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty, prawdopodobnie od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, mogą wystąpić trudności z przeprowadzeniem zajęć lekcyjnych w naszej szkole zgodnie z obowiązującym planem.

Pomimo wyjątkowej sytuacji szkoła zapewni wszystkim uczniom właściwą opiekę.

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna, proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej: http://liceum-parczew.pl/, gdyż protest może zostać w każdej chwili odwołany, zarówno przez organizatorów, jak i samych pracowników.

Aktualne informacje uzyskacie również pod numerem telefonu (83) 355 15 77 w godzinach pracy szkoły.

   Z wyrazami szacunku
Dyrektor I LO w Parczewie

Skip to content