wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Dzień Kobiet

Dnia 08.03.2019r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Uroczystość ta została poprowadzona przez uczniów klasy Ic pod przewodnictwem Pani Prof. Renaty Maksymowicz.

Z tej okazji uczniowie przygotowali akademię. Składało się na nią m.in. przedstawienie o jednym z bolesnych problemów kobiet, a mianowicie krzywych kreskach. Ponad to, z myślą  o uczennicach został przeprowadzony konkurs na Dziewczynę Roku. Kandydatki musiały przejść przez szereg konkurencji, aby wywalczyć główną nagrodę, czyli czek o wartości 10 złotych do szkolnego sklepiku. Całości dopełniał zespół, który wykonał tematyczne piosenki. Tego dnia nie mogło również zabraknąć wielu życzeń i podziękowań, a także prezentów dla dziewcząt i przedstawicielek płci pięknej wśród grona pedagogicznego.

To święto wywołało uśmiechy na wielu twarzach. Jednak niech przyświeca nam mądrze ujęta podczas życzeń myśl – „Panowie, pamiętajmy o kobietach nie tylko dziś, lecz w każdej z 31536000 sekund w roku”.

« z 7 »
Skip to content