poniedziałek, 20 maja, 2024
Aktualności

Mikołajki

W powietrzu unosi się zapach świąt, liceum już ustrojone i oficjalnie od 6 grudnia chodzimy z uśmiechem na twarzach, bo niedługo święta! Zaczątek atmosfery świątecznej powitaliśmy jak na młodzież przystało. Każdy miał bynajmniej czerwone skarpetki w Mikołajki, większe wrażenie robili poprzebierani Mikołaje, zaś największe uczynił, kreatywny uczeń matfizu, który postanowił przebrać się za choinkę. Był owinięty łańcuchem ozdobnym i kolorowymi lampkami. Wszystkie klasy zaśpiewały kolędy i otrzymały cukierki. Główną atrakcją dnia był turniej międzyklasowy w siatkówkę. Zaciekły i spektakularny finał pomiędzy 3 klasą matfiz i 2 klasą matfiz odbył się przy fantastycznym dopingu. Emocje były porównywalne do meczów biało-czerwonych. Zwycięstwo odnieśli bardziej doświadczeni uczniowie liceum. Był to zdecydowanie jeden z lepszych dni „szkolniaka”. Cieszymy się, że szkoła tętni życiem, czekamy jeszcze na zapach pierników i upragnione święta Bożego Narodzenia!

« z 26 »

Skip to content