wtorek, 25 czerwca, 2024
Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

13 Października w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klasy IIa pod okiem Pana Profesora Krzysztofa Wrońskiego i Pani Profesor Anny Hać. Na tą szczególną uroczystość przybyli przedstawiciele Samorządu, oświaty, a także emerytowani nauczyciele naszego liceum. Apel zorganizowany został w konwencji jesiennej, pełnej refleksji i sentymentalizmu. Nie zabrakło piosenek i wierszy, które wraz ze scenografią prezentującą jesienną porę tworzyły niezwykły nastrój. Całość urozmaicona została występem szkolnego zespołu. Dziękujemy uczniom klasy IIa za pracę jaką włożyli w przygotowanie tego apelu. Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i oświaty składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia.

IMG_9750
« z 24 »

Skip to content