piątek, 14 czerwca, 2024
AktualnościBez kategorii

Otrzęsiny klas pierwszych

30 września był to szczególny dzień w naszej szkole. W tym dniu bowiem Samorząd Uczniowski zorganizował apel z okazji Dnia Chłopaka oraz otrzęsiny klas pierwszych będące tradycją naszej szkoły. Nasi panowie, zarówno uczniowie jak i profesorowie otrzymali serdeczne życzenia i oczywiście trochę słodkości. Druga część imprezy to już otrzęsiny, przy których jak co roku bawi się cała szkoła. Nie inaczej było także i tym razem. Nasi koledzy i koleżanki  z klas pierwszych mieli możliwość zmierzyć się ze sobą w niezwykle ciekawych konkurencjach. Charakterystycznym elementem całej zabawy był ubiór kota, za który uczestnicy otrzymywali punkty. Pierwszoklasiści wystąpili między innymi w takich konkurencjach jak: śpiewanie piosenek disco polo z kisielem
w ustach, picie mleka z talerza bez użycia rąk czy też wydmuchiwanie monety z talerza pełnego mąki. W tych zmaganiach najlepsza okazała się klasa Id, która w łącznej punktacji otrzymała od jurorów najwięcej punktów. Nagrodą dla zwycięzców był tydzień wolny od pytania i kartkówek, a także dofinansowanie do wycieczki.

Dla panów jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia oraz wielkie gratulacje dla klasy Id.

Poniżej sami możecie zobaczyć jak to wyglądało 😉

http://www.youtube.com/watch?v=TtyxA3AFhPw

Skip to content