Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!4 Września po wakacyjnej przerwie radośni i wypoczęci powróciliśmy do naszego liceum.

Wróciliśmy jak do siebie choć dla niektórych było to pierwsze spotkanie w nowej szkole. O godzinie 8.00 odbyła się w Bazylice Msza Święta po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się na uroczyste rozpoczęcie. Na sali gimnastycznej przemówienie wygłosiła nasza Pani Dyrektor. Nastąpiło oficjalne przekazanie władzy nowemu samorządowi szkolnemu któremu przewodniczy uczeń klasy IIE Maciej Kopiński. Odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych po czym rozdano stypendia uczniom, którzy osiągnęli w poprzednim roku wysokie wyniki w nauce. Po części oficjalnej młodzież udała się do swoich klas by tam spotkać się z wychowawcami. Wraz z nowym rokiem szkolnym życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i radosnych chwil, a także powodzenia dla przyszłorocznych maturzystów.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017_2018

Skip to content