Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Mamy już za sobą pierwszy etap Konkursu Wiedzy o Irlandii. We wtorek 10 stycznia, 2017r. w zmaganiach konkursowych wzięło udział 27 uczniów z naszego liceum. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły także: Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie, Zespół Szkół w Milanowie, Gimnazjum w Dębowej Kłodzie, Zespół Szkół Publicznych w Sosnowicy.

Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test, który wymagał od nich wiedzy na temat geografii, historii i kultury Irlandii.

Do kolejnego etapu, który odbędzie się 7 lutego zakwalifikowali się: Magda Grunwald, PawełŚwić, Julia Czarnacka, Artur Żelazko, Ada Rojewska, Agata Kowalik.

Przed finalistami stoi teraz zadanie polegające na przygotowaniu wystąpienia na temat jednego z wybranych aspektów kultury Irlandii, wsparte prezentacją multimedialną.

7 lutego o godz. 9.00 w murach naszej szkoły powitamy też   finalistów w kategorii gimnazjum – przed nimi test leksykalno-gramatyczny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za szczęśliwych finalistów trzymamy kciuki.

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.