Dnia 1 grudnia 2016r. w Urzędzie Miasta w Parczewie odbyła się I Powiatowa Olimpiada
o Chorobach Zakaźnych, w której wzięły udział szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z powiatu parczewskiego.

Konkurs odbywał się w oddzielnych kategoriach i zawierał w większości pytania testowe, jednak nie zabrakło także pytań otwartych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w eliminacjach szkolnych. Uczniowie naszego liceum byli doskonale przygotowani i zdeklasowali przeciwników, zajmując trzy pierwsze miejsca:

I miejsce- Szymon Szypulski- klasa II d
II miejsce- Eliza Choroń- klasa I d
III miejsce- Aleksandra Michaluk- klasa II a

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.