Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Uczennica kl. IIe Sylwia Kotlińska otrzymała wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piękno Rosji". Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 14 listopada w ZSE i III LO w Chełmie. Praca naszej koleżanki wykonana była specjalną techniką - drobniutko zwijane ruloniki z bibuły, które utworzyły przepiękny obraz Świątyni Wasyla Błogosławionego w Moskwie. Praca bardzo się wszystkim podobała. Serdecznie gratulujemy Sylwii i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.