Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


07 listopada 2016r. odbyła się 26. EDYCJA Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus.

olimpiada26

W konkursie wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. W kategorii Liceum 2 tytuł Laureata V stopnia uzyskał Łukasz Czarnacki z klasy II E. W kategorii Liceum 3 tytuł Laureata III stopnia otrzymali Agnieszka Kamińska i Paweł Kotiuk z klasy III E, natomiast Laureatami V stopnia zostali Karol Czuryło i Piotr Błażewicz, również z klasy III E. Inicjatorem konkursu jest Amermedia Sp. z o.o., która zajmuje się również opracowaniem testów. Celem konkursu jest zwiększenie motywacji uczniów w poznawaniu tajników wiedzy matematycznej. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwala poznać poziom wiedzy uczniów.

 


 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

 

kangur

 

16 marca 2017r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów naszego liceum. Wyróżnienie w kategorii Student 1 otrzymał Łukasz Czarnacki z klasy II E, natomiast w kategorii Student 2 – Paweł Kotiuk z klasy III E.

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.