Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pasjonaci nowych technologii i programowania z klas 1e oraz 2e   brali udział w czwartej już Konferencji Informatycznej CHECK IT, która odbyła się 15 marca 2017r.

Uczniowie wysłuchali czterech wykładów , które pokazały im niezwykle ciekawe oblicza informatyki. Dzięki wykładowi   Mateusza Kozłowskiego mogli poważniej pomyśleć o planowaniu swojej przyszłej kariery w branży IT, a także nauczyć się mądrego zarządzania własnym czasem. Najciekawszy okazał się wykład Sławomira Sobótki na temat wizji świata IT. Profesjonalnie poprowadzona sesja na długo za zapadnie w pamięci słuchaczy dzięki sugestywnym obrazom przyszłości ( np. internetu, wykorzystania dronów), która staje się na oczach młodych ludzi. Karolina Lisowska  zasypała słuchaczy propozycjami pomocnych stron   internetowych dla   początkujących i zaawansowanych programistów. Na koniec sesji przedpołudniowej wystąpił Patryk Gałach, który opowiadał o realiach tworzenia gier komputerowych.

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.