Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


24 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Patrona.

Do organizacji dnia poświęconego Mikołajowi Kopernikowi Ia podeszła z dużym rozmachem. Klasa której wychowawcą jest Pan Krzysztof Wroński z pomocą Pana Macieja Góreckiego przygotowała z tej okazji rywalizację między klasami pierwszymi i drugimi. Rywalizacja ta określona jako trójbój składała się z trzech konkurencji: konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku, rzut gumowym globusem do kosza oraz zaprezentowanie jak największej liczby cheerleaderek. Każda z tych konkurencji była odpowiednio punktowana. Klasa, która uzyskała największą ilość punktów zdobyła złoty globus. W tych zmaganiach najlepsza okazała się IIe.

Oprócz wspomnianego trójboju zapewnione były dodatkowe atrakcje: pierniki, czy możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kopernikiem. Uwieńczeniem całej imprezy był występ klasy Ia, która zaśpiewała utwór ,,Ona czuje we mnie wiedzę".

Paweł Pawlik

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.