Już kolejny rok nasza szkoła miała zaszczyt wesprzeć akcję „Szlachetna Paczka’’.

W tym roku uczniowie pomagali rodzinie z naszego województwa. Od 30 listopada do 9 grudnia uczniowie mieli możliwość w dowolny sposób przyłączyć się do pomocy. Dzięki mobilizacji i ogromnych chęci naszych uczniów oraz wsparciu ze strony rodziców udało nam się zebrać nie tylko artykuły spożywcze czy środki czystości ale również pralkę, której rodzina bardzo potrzebowała.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję.