Serdecznie zapraszamy Dyrekcję oraz nauczycieli wszystkich typów szkół powiatu parczewskiego na spotkanie informacyjne dotyczące programu ERASMUS+, które odbędzie się dnia 8 grudnia 2016r. o godz. 14.00. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Parczewie.

Spotkanie potrwa ok. 3 godziny i będzie prowadzone przez panią Katarzynę Januszewską - konsultanta programu Erasmus+ sektor Edukacji szkolnej w woj. lubelskim.

Tematyka spotkania:

Ogólne informacje na temat programu Erasmus+

Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej (KA1) oraz Partnerstwo strategiczne w ramach Współpracy na rzecz innowacji i dobrych praktyk (KA2)

Praktyczne wskazówki dotyczące pisania projektów, które zwiększą ich szansę na akceptację przez Narodową Agencję Programu Erasmus+

Erasmus + to program Unii Europejskiej na lata 2014-2020 w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. Jego sektor - Edukacja szkolna umożliwia przedszkolom, szkołom podstawowym, gimnazjom i szkołom ponadgimnazjalnym realizowanie projektów w postaci kursów odbywanych za granicą dla pracowników szkoły (KA1) oraz   wymian młodzieży w ramach współpracy między szkołami lub regionami (KA2).

Spotkanie jest bezpłatne. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w spotkaniu oraz niezbędne materiały informacyjne.

Podczas przerwy zapraszamy na kawę, herbatę i ciasto.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 30 listopada 2016r. mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 83 355 15 77.

Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor   I LO w Parczewie                                                                 Organizatorzy

Beata Tryniecka                                                                          Aneta Bryda i Monika Szwed