Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


„Ale raz jeszcze przypomnijmy wzloty,

Wracajmy myślą na gwiaździsty szlak!

Cofnij wskazówki i lećmy w wiek złoty...

Niech żyje młodość!

O, tak, o tak, o tak!”

 

Kornel Makuszyński: Rozmowa z zegarem o bezgrzesznych latach

 

Po czterdziestu latach od zdania matury, 12 listopada 2016 r., spotkali się absolwenci dwóch klas z roku 1976 naszego liceum, by wspominać piękne lata młodości, lata szkolne. Na zjazd przybyły 33 osoby wraz z wychowawczynią jednej z klas panią Martą Lipką. Uczestnicy zjazdu zwiedzili szkołę i sale lekcyjne, w których ożyły wspomnienia minionych lat i razem spędzonych chwil.

Na zakończenie spotkania absolwenci pełni wdzięczności i dumy ze swojej szkoły wręczyli pani dyrektor Beacie Trynieckiej piękny bukiet kwiatów i podarowali szkole laptop. Dziękujemy za ten miły gest i życzymy wszelkiej pomyślności oraz jeszcze wielu spotkań w szkolnym gronie.

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.