„Ale raz jeszcze przypomnijmy wzloty,

Wracajmy myślą na gwiaździsty szlak!

Cofnij wskazówki i lećmy w wiek złoty...

Niech żyje młodość!

O, tak, o tak, o tak!”

Kornel Makuszyński: Rozmowa z zegarem o bezgrzesznych latach

Po czterdziestu latach od zdania matury, 12 listopada 2016 r., spotkali się absolwenci dwóch klas z roku 1976 naszego liceum, by wspominać piękne lata młodości, lata szkolne. Na zjazd przybyły 33 osoby wraz z wychowawczynią jednej z klas panią Martą Lipką. Uczestnicy zjazdu zwiedzili szkołę i sale lekcyjne, w których ożyły wspomnienia minionych lat i razem spędzonych chwil.

Na zakończenie spotkania absolwenci pełni wdzięczności i dumy ze swojej szkoły wręczyli pani dyrektor Beacie Trynieckiej piękny bukiet kwiatów i podarowali szkole laptop. Dziękujemy za ten miły gest i życzymy wszelkiej pomyślności oraz jeszcze wielu spotkań w szkolnym gronie.