Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W poniedziałek 21.11.2016 odbedzie się spotkanie męskiej części społeczności uczniowskiej z absolwentem naszej szkoły Piotrem Piętowskim w ramach akcji Movember. Akcja ta ma na celu edukację mężczyzn o nowotworach jąder i prostaty.

Jest to o tyle istotne, że pierwszy szczyt zachorowań na nowotwory jąder przypada na wiek 15-35 lat, świadomość społeczeństwa odnośnie tych chorób i ich profilaktyki jest niewielka, podczas gdy ponad 95% wcześnie rozpoznanych nowotworów jąder jest wyleczalna. Podczas spotkania Piotr o tym wszystkim opowiedzie, skupiając się głównie na profilaktyce i samobadaniu. Harmonogram spotkania zostanie zamieszczony na tablicy ogłoszeń.

 

okładka

wnętrze

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.