4 listopada uczniowie klas biologiczno-chemicznych kolejny już raz udali się do Lublina na Pokazy z chemii.

I tym razem wspaniali wykładowcy z UMCS-u nie zawiedli naszych oczekiwań. Jak co roku zaskoczyli nas nowymi ciekawymi doświadczeniami, których jak wiadomo w chemii nie brakuje. Podczas eksperymentów uczniowie naszej szkoły mogli zabawić się m.in. w „chemicznych malarzy” oraz barmanów. Nie zabrakło wybuchów i najpopularniejszych w chemii zabaw
z kolorami. Z pewnością zdobyta podczas pokazów wiedza zaowocuje u naszych chemików
w przyszłości.

Po pełnych wrażeń pokazach uczniowie udali się do kina, gdzie obejrzeli budzący różne opinie film „Dziewczyna z pociągu”.